Grįžti į visas naujienas >>

Vilniuje vyks konferencija „Tradicinė kultūra švietimo sistemoje ir kultūros turizme“

2017-09-19

Kiekvienais metais vidutiniškai 10 šalių folkloro pedagogai ir mokslininkai renkasi Lietuvoje į kasmetinę konferenciją, kurios metu skaitomi pranešimai, vedami praktikumai, vykdoma turininga koncertinė programa. 2017-aisiais jau antrą kartą mokslininkai bei pedagogai – folkloro specialistai – konferencijoje nagrinės itin aktualią temą – tradicinė kultūra švietimo sistemoje ir kultūros turizme. Šios srities profesionalai sieks išanalizuoti etninės kultūros ir kultūrinio turizmo sąsajas, etnokultūrinio ugdymo reikšmę, jo suteikiamas galimybes plėtojant kultūrinį turizmą.
Kultūrinis turizmas prisideda prie kultūrinio dialogo, harmonijos ir žmonių tarpusavio supratimo didinimo, tokiu būdu mažindamas įvairius konfliktus ir ksenofobiją pasaulyje, nes gilesnis kitų tautų kultūros pažinimas skatina supratimą ir norą bendrauti bei bendradarbiauti.
I
Kviečiame Lietuvos bendrojo ugdymo ir meno mokyklų, kultūros centrų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojus, folkloro ansamblių vadovus ir dalyvius.
Konferencija vyksta 2 dienas lietuvių ir rusų kalbomis.
Organizatoriai atrinko įdomiausius ir aktualiausius mūsų šalies pedagogams pranešimus, kurių metu savo patirtimi dalinsis pranešėjai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Estijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovakijos, Ukrainos.

Daugiau informacijos ir konferencijos programa KONFERENCIJA-programa

Grįžti į visas naujienas >>