Grįžti į visas naujienas >>

„Tylios šventovės“

2020-11-20

Kai sukamės išsijuosę tarp savo rūpesčių, kažkur aplink mus vyksta ir kiti dalykai. Kartais reikia pakelti galvą ir apsidairyti – o gal įvyko kas nors gražaus?

Ir tikrai įvyko. Gavome laišką, kuriuo norime pasidalinti.

„Jums rašo Augustinas Našlėnas, multimedijos menininkas. Šiuo metu vežioju po Lietuvą naujausią savo kūrinį – audio-vizualinę instaliaciją TYLIOS ŠVENTOVĖS. Tai kuršių genties istorinio paveldo ir baltiškosios etnokultūros įkvėptas šiuolaikinio meno kūrinys, tautines vertybes perteikiantis naujausiomis technologijomis paremta kalba. Kūrinį jau pristatėme Klaipėdoje, Palangoje, Kartenoje, Kuršėnuose, Vinetu kaime Kretingos rajone ir festivalyje „Mėnuo Juodaragis“, Zarasų rajone. Toliau norime jį parodyti kituose vakarų Lietuvos miestuose, bei mažesniuose rajonų centruose. Orientuojamės į bibliotekas, krašto muziejus ir kitas organizacijas, vykdančias su krašto istorija ir etnokultūra susijusius projektus. Taigi, norėčiau pasiūlyti ir Jūsų organizacijai. “

Didelis dėkui, kad Augustas mums parašė ir pasipasakojo. Jau esame apie jį girdėję puikių atsiliepimų iš mūsų narių, todėl norime šiuo grožiu pasidalinti su visais.

Detalų aprašą ir vizualinę informaciją apie projektą, instaliaciją ir atvirukų rinkinį galite rasti čia:
https://augustinas-naslenas.net/tylios-sventoves-2018-2020/

Jei susidomėsite, Augustą galite pasiekti nurodytais kontaktais:
telefonu: 862588125
Grįžti į visas naujienas >>