Grįžti į visas naujienas >>

Tęsiasi LEKUS projektas „Keliauk Lietuvoje“

2019-09-25

Liepos 15-21 dienomis, Kauno rajone, Kulautuvoje stovyklavo mokiniai ir mokytojai iš įvairių Lietuvos vietovių. Taip prasidėjo 5 mėnesių trukmės projektas „Keliauk Lietuvoje“, kurį finansavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Stovyklos dalyviai į projekto veiklas jau yra įsitraukę nuo liepos, bet nuo rugsėjo prisijungti prie projekto pakvietėme ir tuos, kurie vasarą atostogavo.
Džiaugiamės, kad dalyvaujančių projekte skaičius ir geografija išsiplėtė. Į paskelbtus tris konkursus (videofilmo, geriausiai atspindinčio krašto istoriją; turistinio/edukacinio maršruto, krašto istoriją atskleidžiančio atributikos simbolio) paraiškas dalyvauti atsiuntė ne tik jau esami projekto dalyviai, bet ir nauji. Mokiniai dalyvauja dviejose amžiaus kategorijose: jaunesnio mokyklinio amžiaus (5–8 klasės) ir vyresnio mokyklinio amžiaus (9–12 klasės). Mokiniai turėjo galimybę pasirinkti, kuriame iš konkursų ar keliuose nori dalyvauti.

Projekte dalyvauja Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, Vilniaus Senvagės gimnazija, Vilniaus privati gimnazija, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija, Vilkaviškio r. Kybartų K.Donelaičio gimnazija, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šalčininkų r. Dieveniškių „Ryto“ gimnazija, Jaunimo asociacija „Patirk“.

Linkime sėkmės visiems dalyviams ir laukiame įdomių, kūrybiškų darbų iki spalio 25 d.

Parengė LEKUS pirmininkė
Rūta Čėsnienė

Grįžti į visas naujienas >>