Grįžti į visas naujienas >>

Kviečiame registruotis į XIX vaikų ir jaunimo etninės kultūros stovyklą – meistriškumo kursus „TRADICIJA“

2019-05-14

2019 m. birželio 26 – liepos 3 d. Palangoje vyks XIX tarptautinė vaikų ir jaunimo etninės kultūros stovykla „Tradicija“ kartu su meistriškumo kursais pedagogams.
Kviečiame dalyvauti vaikų, jaunimo ir suaugusių folkloro kolektyvus, pavienius kolektyvų dalyvius ir vadovus, muzikos, liaudies choreografijos, dailės mokytojus, ikimokyklinio ugdymo specialistus, pedagogus ir visus besidominčius tradicine liaudies kultūra.
Programoje:
• Lietuvos, Gruzijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų šalių įžymių pedagogų meistriškumo pamokos (kasdieniai 6-8 val. teoriniai ir praktiniai tradicinio dainavimo užsiėmimai, liaudies kostiumo elementų gamybos (juostų vijimas, siuvinėjimas, papuošalų gamyba), liaudies šokio, liaudiškų žaidimų, teatro ir kt. užsiėmimai);
• Seminaras pedagogams ,,Darbo su tautinių mažumų vaikų ir jaunimo folkloro ansambliais metodika”;
• Apskritojo stalo diskusijos „Tradicinės liaudies kultūros aktualumas ir jos poveikis augančiai kartai“;
• Folkloro kolektyvų koncertas Palangos botanikos sode;
• Videoteka (žymių folkloro tyrinėtojų ekspedicinės medžiagos, dokumentinių filmų pristatymas);
• Liaudies teatro pristatymas, liaudies šokių vakarai, liaudiški žaidimai ir pramogos prie jūros, ekspedicija, kultūrinė programa;
• Iškilminga Vasaros mokyklos uždarymo ceremonija ir folkloro kolektyvų – mokyklos „Tradicija“ dalyvių koncertas grafo Tiškevičiaus rūmuose (Gintaro muziejuje).
Per 18 metų mokykla „Tradicija“ išgarsėjo ne tik dėl turiningos, iki smulkmenų apgalvotos mokymo programos ir jos naudos dalyviams, kuriems suteikiama galimybė visiškai pasinerti į tradicinę liaudies kultūrą. „Tradicija“ pirmiausia garsi savo talentingais pedagogais iš Rusijos, Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos, Ukrainos, Gruzijos.
Pedagogams suteikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (64 val.).
Registracija iki 2019 m. gegužės 16 d. el. paštu ltmfc2006@gmail.com
Papildoma informacija www.arinsuka.lt arba tel. +370-614-21516.

Organizatoriai

Grįžti į visas naujienas >>