Grįžti į visas naujienas >>

Kviečiame registruotis į stovyklą

2022-02-22

2022 m. birželio 23-30 d. Palangoje vyks XXII tarptautinė vaikų ir jaunimo etninės kultūros stovykla „Tradicija“ ir meistriškumo kursai pedagogams.
Kviečiame dalyvauti vaikų, jaunimo ir suaugusių folkloro kolektyvus, pavienius kolektyvų dalyvius ir vadovus, muzikos, liaudies choreografijos, dailės mokytojus, ikimokyklinio ugdymo specialistus, pedagogus ir visus besidominčius tradicine liaudies kultūra.
Programoje:
• Lietuvos, Rusijos, Sakartvelo, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų šalių įžymių pedagogų meistriškumo pamokos (kasdieniai 6-8 val. teoriniai ir praktiniai tradicinio dainavimo, liaudies kostiumo elementų gamybos (juostų vijimas, siuvinėjimas, papuošalų gamyba), liaudies šokio, liaudies žaidimų, teatro ir kt. užsiėmimai;
• Apskritojo stalo diskusija „Liaudies tradicijų išsaugojimas ir populiarinimas: šiuolaikinės tendencijos ir tradiciniai būdai“;
• Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo kursai;
• Folkloro kolektyvų koncertas Palangos botanikos parke;
• Videoteka (žymių folkloro tyrinėtojų ekspedicinės medžiagos, dokumentinių filmų pristatymas);
• Liaudies šokių vakarai, žaidimai ir pramogos prie jūros, kultūrinė programa;
• Iškilminga Vasaros mokyklos uždarymo ceremonija ir folkloro kolektyvų – mokyklos „Tradicija“ dalyvių koncertas grafo Tiškevičiaus rūmuose (Gintaro muziejuje).
Per 21 metus „Tradicija“ išgarsėjo ne tik dėl turiningos, iki smulkmenų apgalvotos mokymo programos ir jos naudos dalyviams, kuriems suteikiama galimybė visiškai pasinerti į tradicinę liaudies kultūrą. „Tradicija“ garsi savo talentingais pedagogais iš Rusijos, Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos, Ukrainos, Sakartvelo.
Pedagogams suteikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (64 val.).
Registracija iki 2022 m. kovo 1 d. el. paštu arinuskafolk@gmail.com
Anketa bus išsiųsta el paštu po registracijos.

Organizatoriai

Grįžti į visas naujienas >>