Grįžti į visas naujienas >>

Kviečiame mokinius dalyvauti projekte

2019-06-14

Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga jau 5-tus metus iš eilės gauna finansavimą projektams, skatinantiems mokinių užimtumą vasaros metu. Projektus finansuoja Lietuvos neformaliojo švietimo centras.
Šiais metais taip pat kviečiame mokinius ir jų mokytojus, vietos jaunimo bendruomenes ar kitas jaunimo organizacijas iš įvairių Lietuvos vietovių dalyvauti projekte „Keliauk Lietuvoje“.
Pristatome projekto veiklas:
– iki 2019-06-30 mokyklų ar kitų jaunimo ugdymo organizacijų/grupių registracija;
– nuo 2019-07-15 iki 2019-07-21 stovykla Kauno marių regioniniame parke (stovykloje dalyvauja visų projekte užsiregistravusių ugdymo įstaigų atstovai: mokiniai ir mokytojai. Stovykloje projekto dalyviai mokomi rinkti kraštotyrinę medžiagą ir panaudoti ją savo krašto populiarinimo tikslais, mokoma kurti videofilmus, taip pat mokiniai mokomi senųjų lietuvių amatų, dainų ir šokių. Stovyklos išlaidos apmokamos iš projekto lėšų);
– liepą, rugpjūtį ir rugsėjį projekto dalyviai savo regionuose renka krašto istoriją, kuria videofilmus, pristatančius savo kraštą, kuria ekskursijos/žygio maršrutą;
– spalio mėnesį projekto dalyviai kuria savo kraštą reprezentuojančios, populiarinančios atributikos maketus;
– lapkričio mėnesį vyksta atributikos konkursas, organizatoriams sunčiami sukurti videofilmai, paskelbiami nugalėtojai. Vyks baigiamoji konferencija, kurios metu veiks projekto dalyvių darbų peržiūra ir konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

Kviečiame įvairias ugdymo įstaigas dalyvauti projekte.
Registruokitės el. paštu astavaliu@gmail.com
Laiške įrašykite „registruojuosi į LEKUS projektą“. Dėl išsamensnė informacijos susisieksime

Projekto „Keliauk Lietuvoje“ organizatoriai

Grįžti į visas naujienas >>