Grįžti į visas naujienas >>

Kviečiame į konferenciją

2019-05-14

Vilniuje veikiantis vaikų darželių tinklas „Baltų šalelė“ kartu su kolegomis iš Suomijos ir Latvijos įgyvendino tarptautinį projektą „Gimtoji kultūra ir kūrybiškumas ankstyvojoje vaikystėje ir ikimokykliniame ugdyme“ (angl. Ethnic culture and Creativity in Early Childhood and Pre-Primary Education).
Projekto metu visų trijų šalių mokytojai keliavo vieni pas kitus į ugdymo įstaigas ir dalinosi gerąja etninės kultūros ir kūrybiškumo puoselėjimo patirtimi. Pasidalinta geroji patirtis virto rekomendacijomis, kurios, pasak projekto dalyvių, gali papildyti tiek ugdymo įstaigų programas, tiek padėti pačioms šeimoms ugdyti vaikus iki mokyklos namuose, nevedant jų į darželius.

Kviečiame susiburti, išklausyti įdomių pranešimų ir padiskutuoti, kuo ypatinga ir svarbu vaikuose nuo pat mažumės puoselėti kultūrą ir kūrybiškumą!!!

Projekto koordinatorė, vaikų darželio Baltų šalelė vadovė Alina Sinicė:
„Manau, kad Lietuvos ateities kartai labai svarbu užaugti pirmiausia neprarandant su gimimu gautų dovanų – kultūros ir kūrybiškumo. Juk kultūra, tai pirmiausia santykis ir bendravimas, kuris tampa įrankiu kūrybai bet kuriame darbe ir šeimoje, o kūrybiškumas – tai neatsiejama kiekvienos našios ir perspektyvios veiklos dalis. Pasitelkiant šias dvi savybes, žmogus gali labai daug pasiekti bet kurioje profesinėje veikloje, o juo labiau kuriant šeimą ir santykius su kitais.“
Laukiame konferencijoje „Kultūros ir kūrybiškumo svarba vaikystėje“ gegužės 16 d. 11 val. Miesto Laboratorijoje, Vilnius Tech parkas (Sapiegų parkas), Antakalnio g. 17 (pastatas arčiausiai Joanitų bažnyčios) !!!
Programa: 60295637_316417659029329_840787552393756672_n

Grįžti į visas naujienas >>