Grįžti į visas naujienas >>

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos iniciatyva yra tarp šių metų nugalėtojų „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“

2017-03-07

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija dalyvavo prezidentės paskelbtoje pilietiškumą skatinančioje akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.
Jau tapo tradicija kiekvienais metais per Duonos dieną, visai bendruomenei vaišintis namuose kepta duona. Šiais metais 1c, 2b, 2d, 2ė ir 3ė klasių mokiniai ir jų auklėtojos, bei renginio iniciatorė gimnazijos renginių meno vadovė, etninės kultūros mokytoja savo keptą duoną skyrė Vasario 16-osios šventei ir dovanojo Karmelitų vaikų dienos centro vaikams.
prezidentūra 005
Mūsų surengta „Duona Lietuvos Valstybei“ iniciatyva yra tarp šių metų nugalėtojų. Vasario 24 d. gimnazijos mokinės su meno vadove I.Lingevičienė ir Karmelitų dienos centro vaikais ir jų auklėtoja Ineta Butrimoviene vyko į LR Prezidentūrą, kur Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius ir įteikė jiems nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę. Vėliavą iškilmingai perdavėme Gimnazijos direktorei Nijolei Šimkevičienei.

Parengė Ilona Lingevičienė

Grįžti į visas naujienas >>