Grįžti į visas naujienas >>

Išleistas naujas lavinamasis leidinys „Atrask lietuviškų raštų grožį“

2021-12-02

Dailininkė Jūratė Leikaitė daugeliui jau seniai žinoma. Jos meilė Lietuvos etninei kultūrai skleidžiasi animaciniais filmais ir lavinamosiomis knygelėmis vaikams. Tai patys geriausi būdai sužadinti vaikuose norą domėtis lietuviškomis tradicijomis.
Visai neseniai dienos šviesą išvydo naujas Jūratės Leikaitės kūrinys „Atrask lietuviškų raštų grožį“. Kaip sako pati leidinio dailininkė, sudarytoja ir tekstų kūrėja: „Tai – ne paprasta knyga, o kiekvieno jūsų kelionė mūsų protėvių raštų takais. Pateikiama informacinė medžiaga apie raštų simboliką, jų atsiradimo priežastis.
Leidinio pobūdis lavinamasis, skatinantis kūrybiškumą. Knygoje rasite geometrinių formų, gyvūnų ir augalų formų raštuose pavydžius.
Kiekviename atvertime rasite skirtingas veiklas: galima atlikti testus, pabaigti piešinius, sujungti taškus, surasti skirtumus, nuspalvinti raštus, minti mįsles ir sugalvoti pasakos pabaigos interpretaciją.
Taip puslapis po puslapio patys kursite savo originalią lietuviškų raštų knygą ir atrasite raštų grožį ir įvairovę.“
Šis leidinys skirtas priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams. Dalį knygos leidybai reikalingų lėšų skyrė Lietuvos Kultūros Taryba.
Šią ir kitas autorės knygas galite įsigyti internetu www.patogupirkti.lt arba www.mintis.eu

Grįžti į visas naujienas >>