Grįžti į visas naujienas >>

Etninės kultūros olimpiada Gargžduose

2019-12-19

Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiados rajono etapas vakar vyko Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje. Dviejose amžiaus grupėse dalyvavo mokiniai iš ,,Minijos“ ( mokytojos Gintarė Januškienė ir A. Jančauskienė), ,,Kranto“ pagrindinės mokyklos (mokytojos V. Valaikė ir I. Tulabienė) bei Ketvergių pagrindinės mokyklos (mokytojos E. Avilovienė ir M. Razbadauskienė).

Dėkoju komisijos narėms bei kolegiškoms konsultantėms Jolitai Vozgirdienei, Jolitai Latakienei, Reginai Jokubaitytei ir Nomedai Skliuderienei už bendradarbiavimą. Nuoširdžiai dėkoju dalyviams Kamilei, Gretai, Arnui, Saulei, Augustei, Vaivai, Gabrielei ir Monikai už testo bei kūrybinės raiškos atlikimą. Šįkart sėkmė lėmė, kad vasarį į zoninį turą Šilutėje vyks Gabrielė Popovaitė ir Monika Narkutė iš Ketvergių, Saulė Girgždytė (,,Krantas“) ir Kamilė Jonelytė (,,Minija“).

Linkime sėkmės H. Šojaus dvare! Dėkoju Linai Zubauskienei už pagalbą organizuojant olimpiadą, jos kolegoms už adventiškų pertraukų skambesį, mokytojai Gintarei už foto. Didžiuojuosi Jumis visais, kurie buvote kartu ir supratote, dėl ko tai darėte. Gražaus ir jaukaus Advento!

Olimpiados galerija

Parengė Irena Barbšienė

Grįžti į visas naujienas >>